Webové stránky E-shop Pre mužov Pre ženy
GreenSwan
GS MimiStar FORTE 90 tbl.
Kód tovaru VI.z50424
Výrobca GreenSwan
Dostupnosť SKLADOM 1 ks
viac kusov na objednanie 2 pracovné dni
Sadzba DPH 10%
Cena 12.14 € s DPH
ks  
 
Osobný odber ZADARMO na pobočkách eiffel optic. Pobočky otvorené i cez víkend.
Popis produktu GS MimiStar FORTE 90 tbl.
Prípravok GS MimiStar FORTE je určený ženám plánujúcim bábätko.

Zloženie v 1 tablete1


Popis

GS MimiStar FORTE je prípravok vyvinutý špecialistami na pomoc pri otehotnenie z Ústavu pre starostlivosť o matku a dieťa v Prahe - Podolí. GS MimiStar FORTE dokonale pripraví vaše telo k počatiu bábätka a kladie dôraz na látky, ktoré prispievajú k psychickej pohode. Prípravok GS MimiStar FORTE je vhodným doplnkom stravy aj pre ženy, ktoré sú v programe asistovanej reprodukcie.

GS MimiStar FORTE obsahuje vysoké množstvo inozitolu, kyseliny listovej v prirodzenej forme v kvalite NATIVIN®, jódu, horčíka, zinku a ďalších dôležitých látok, ktoré vyladí váš organizmus do optimálnej formy a pripraví ho k počatiu bábätka a následnému tehotenstva.

Prípravok GS MimiStar FORTE je určený všetkým ženám, ktoré: plánujú bábätko a chcú otehotnieť, v minulosti dlhodobo užívali antikoncepciu a po jej vysadení chcú v tele doplniť dôležité látky, plánujú bábätko vo zrelším veku, sú vystavené dlhodobému stresu a psychickej záťaži, sa pokúšajú otehotnieť s pomocou centra IVF.

Dávkovanie

Užívajte 3 tablety denne počas celého obdobia pred otehotnením, minimálne však po dobu 3 mesiacov. Tablety možno užiť naraz alebo samostatne. Zapite dostatočným množstvom tekutiny. Užívanie je bezpečné aj v čase tehotenstva.Balenie

90 tabliet - dávka na 1 mesiacUpozornenie

Doplnok stravy. Nie je určené deťom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Skladujte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri teplote 15-25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.Ďalšie oznámenie

V našej ponuke nájdete tiež Be Parents 90 tbl. a ďalšie prípravky na tehotenstvo .Prídavné látky

mikrokryštalická celulóza, sodná soľ karboxymetylcelulózy (plnidlá), oxid kremičitý, stearan horečnatý (protispekavé látky), extrakt z morských rias, hydroxypropylmethylcelulóza, polyvinylalkohol, polyetylénglykol 6000, polydextróza, mastenec (poťahovacie látky), oxid titaničitý (farbivo)